Medarbetare

Catharina Andersson

Jur kand och grundare

08 – 722 75 00
070 – 752 36 31
catharina@anderssonjuristbyra.se

Catharina Looft

Jur kand

08 – 722 75 00
073 – 971 44 00
looft@anderssonjuristbyra.se

Elin Forzelius

Jur stud / juristassistent

08 – 722 75 00

elin@anderssonjuristbyra.se

Sofia Westerlund

Jurist

08 – 722 75 00

sofia@anderssonjuristbyra.se

Mimmi Romanus

Jur kand och delägare

08 – 722 75 00
070 – 428 75 05
mimmi@anderssonjuristbyra.se

Emma Bergström

Jurist

08 – 722 75 00
070 – 712 73 35
emma@anderssonjuristbyra.se

Nathalie Andersson

Jur stud / juristassistent

08 – 722 75 00

nathalie@anderssonjuristbyra.se

Medarbetare

Catharina Andersson

Jur kand och grundare

08 – 722 75 00
070 – 752 36 31
catharina@anderssonjuristbyra.se

Mimmi Romanus

Jur kand och delägare

08 – 722 75 00
070 – 428 75 05
mimmi@anderssonjuristbyra.se

Catharina Looft

Jur kand

08 – 722 75 00
073 – 971 44 00
looft@anderssonjuristbyra.se

Emma Bergström

Jurist

08 – 722 75 00
070 – 712 73 35
emma@anderssonjuristbyra.se

Sofia Westerlund

Jurist

08 – 722 75 00

sofia@anderssonjuristbyra.se

Nathalie Andersson

Jur stud / juristassistent

08 – 722 75 00

nathalie@anderssonjuristbyra.se

Postadress

Slakthusplan 9
121 62 Johanneshov

Besöksadress: Slakthusplan 9
Hus 39. Ingång till vänster om kiosken.
Parkering till höger om kiosken

Organisationsnr: 556997-0303
VATnr:
Integritetspolicy
Allmänna villkor 

Postadress

Slakthusplan 9
121 62 Johanneshov

Besöksadress: Slakthusplan 9
Hus 39. Ingång till vänster om kiosken.
Parkering till höger om kiosken

Organisationsnr: 556997-0303
VATnr:
Integritetspolicy
ALLMÄNNA VILLKOR

Stäng ×

Använd kontaktformuläret här nedan så återkommer vi så fort som möjligt.
Du kan också ringa oss på telefonnummer 08-722 75 00.
Du kan också maila oss direkt på info@anderssonjuristbyra.se